Znak Jakości Szkoły - Brązowa Szkoła 2016


14 stycznia 2016 roku ogłoszono wyniki ogólnopolskiego XVIII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2016. Jest to dla nas bardzo ważny ranking, ponieważ od czterech lat Technikum  w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza zajmuje w nim wysokie miejsca. 


W ubiegłym roku Technikum w Iwaszkiewiczu otrzymało tytuł  „Brązowej Szkoły 2015” .


W tym roku jest podobnie, Technikum w Iwaszkiewiczu znalazło się na 22. miejscu wśród wszystkich techników na Mazowszu oraz 246. w kraju – wśród ponad 2200 tego typu szkół. 


W ten sposób  ponownie, jako jedyne Technikum w Powiecie Sochaczewskim,  otrzymaliśmy tytuł  „Brązowej Szkoły 2016”,  plasując się  wśród Złotych, Srebrnych  i Brązowych najlepszych  polskich szkół ponadgimnazjalnych. 


Znakiem Jakości Szkoły jest Brązowa Tarcza którą Technikum w Iwaszkiewiczu może  posługiwać się  w materiałach promocyjnych.


Kapituła Rankingu podkreśla, że odznaczone szkoły  to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość młodych ludzi .Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".